• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Електрична енергія

Завершена

138 420.00 UAH з ПДВ
Номер: 50f493e971b1495c89dfd7a3514e1783
Внутрішній номер закупівлі: 25043441
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-17-001053-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОЛЕНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ" ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталя Стасюк +380677106922 natalyastasuk70@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування: Здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 із змінами (далі - Особливеєті). згідно предмету закупівлі: «код ДК 021:2015 “ Єдиний закупівельний словник ” - 09310000-5 - електричнаенергія (електрична енергія)»
Очікувана вартість: 138 420.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 12303 кіловат
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 23244, Україна, Вінницька область, с. Оленівка, вул. Соборна. 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Ціна пропозиції 138 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.04.2025 09:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b41cc6a16e774cd78fcfaff80f4b7301
Ідентифікатор договору: UA-2025-04-17-001053-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Номер договору: 1318660
Сума договору: 138 420.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 115 350.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.04.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 15.04.2025 09:37
Статус:
Виконаний
pdf
138420,00енера.pdf
p7s
sign.p7s