-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015: 31430000-9: Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-008130-a
Завершена
10 710.00
UAH без ПДВ
Номер:
65c32eb891f24644b04ce1f04e5085f7
Внутрішній номер закупівлі:
25037310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-16-008130-a
Замовник:
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64600, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Берко +380662424838 v.berko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-03-17-007472-a
Очікувана вартість:
10 710.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумулятор
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОМЕГА //"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45055636
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, Харківський р-н селище Васищеве вул.Промислова будинок 1
Ціна пропозиції
10 710.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2025 14:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
840106f8c67c4334a1ed6c47027ebf20
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-16-008130-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОМЕГА //"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45055636
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, Харківський р-н селище Васищеве вул.Промислова будинок 1
Номер договору:
13
Сума договору:
10 710.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.04.2025 00:00 - 15.12.2025 00:00
Дата підписання:
16.04.2025 14:34
Статус:
Виконаний