-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-04-14-006449-a
Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому.
Торги не відбулися
3 325 257.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 626.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 626.29 UAH
Номер:
cec040bc6aa840b7bf5b771f292e2f00
Внутрішній номер закупівлі:
25007231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-14-006449-a
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Молчанова-Магла +380482349067 eugenia_mlchnv@ukr.net http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 325 257.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2025 13:12 - 19.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2025 13:12 - 22.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 325 257.00 Природний газ