-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Комутатор, перетворювач, модем
Тендер Prozorro UA-2025-04-14-001287-a
ЛОТ 1 – Комутатор ЛОТ 2 – Перетворювач, модем
Завершена
515 957.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 327.59 UAH
мін. крок: 0.1% або 327.59 UAH
Номер:
1fed0079d87c426e893d9d991343cdc9
Внутрішній номер закупівлі:
25002251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-14-001287-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
515 957.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2025 09:46 - 19.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2025 09:46 - 22.04.2025 10:00
Період кваліфікації:
22.04.2025 10:00 - 23.04.2025 11:36
Період завантаження договору:
29.04.2025 00:00 - 09.05.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴483 198.00 ЛОТ 1 - Комутатор
- Лот №2 ₴32 759.00 ЛОТ 2 - Перетворювач, модем