-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція ДК 021:2015: 44320000-9 (Пристрій для протяжки кабелю, конектор, стрипер, кримпер, фіксатор кабелю)
Тендер Prozorro UA-2025-04-10-003698-a
Завершена
31 368.72
UAH без ПДВ
Номер:
e4bf6fd023074e8889922835d7bb74c9
Внутрішній номер закупівлі:
24975994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-10-003698-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Васильєва Вікторія Миколаївна 380487019230 tender_2138@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Згідно пп. 6 п. 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2025 року.
Відповідно до рапорту начальника відділу зв’язку та інформаційних систем штабу підполковника Сергія КОТЄЛЬНІКОВА №02.8/8143/25-Вн від 15.03.2025 року, є необхідність внесення змін до річного плану закупівель на 2025 рік за КЕКВ 2210, на закупівлю товару за напрямком відділу зв’язку та здійснити закупівлю в системі електронних закупівель.
26.03.2025 року була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги з особливостями в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2025-03-26-002467-a.
03.04.2025 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей.
При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за пп. 6 п. 13 Особливостей і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до п. 13 Особливостей у вигляді файла «Обґрунтування щодо здійснення закупівлі: Пристрій для протяжки кабелю, конектор, стрипер, кримпер, фіксатор кабелю за кодом ДК 021:2015 - 44320000-9 — «Кабелі та супутня продукція»
Очікувана вартість:
31 368.72 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій для протяжки кабелю, стеклопруток d=3 мм, 30 м. Katimex KatiBLitz Compact 101830
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.05.2025
Конектор RITAR RJ-45 8P8C UTP Cat-5 (100 шт / уп.) Q100
Кількість
20 паковання
Період постачання
до 31.05.2025
Інструмент для забивання та зачистки витої пари W&T WT-4003
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.05.2025
Кримпер Pro'sKit CP-376TR для конекторів типу Western
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.05.2025
Фіксатор кабелю, тримач для дроту, самоклеючий
Кількість
200 штука
Період постачання
до 31.05.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГОСПОДЕНКО ОЛЕКСАНДР РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3689310610
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків
Ціна пропозиції
31 368.72 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.04.2025 11:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9a50753db9f44ecb7279622c893169c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-10-003698-a-c1
Постачальник:
ФОП "ГОСПОДЕНКО ОЛЕКСАНДР РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3689310610
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків
Номер договору:
263-25
Сума договору:
31 368.72 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пристрій для протяжки кабелю, стеклопруток d=3 мм, 30 м. Katimex KatiBLitz Compact 101830: 9 898.80000 UAH без ПДВ
Конектор RITAR RJ-45 8P8C UTP Cat-5 (100 шт / уп.) Q100: 101.20000 UAH без ПДВ
Інструмент для забивання та зачистки витої пари W&T WT-4003: 49.88000 UAH без ПДВ
Кримпер Pro'sKit CP-376TR для конекторів типу Western: 946.20000 UAH без ПДВ
Фіксатор кабелю, тримач для дроту, самоклеючий: 8.89000 UAH без ПДВ
Конектор RITAR RJ-45 8P8C UTP Cat-5 (100 шт / уп.) Q100: 101.20000 UAH без ПДВ
Інструмент для забивання та зачистки витої пари W&T WT-4003: 49.88000 UAH без ПДВ
Кримпер Pro'sKit CP-376TR для конекторів типу Western: 946.20000 UAH без ПДВ
Фіксатор кабелю, тримач для дроту, самоклеючий: 8.89000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.04.2025 00:00 - 01.12.2025 00:00
Дата підписання:
10.04.2025 00:00
Статус:
Виконаний