-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Підсвічуванні вказівники і вивіски (вивіска, консоль) для ТВБВ № 10015/0552
Тендер Prozorro UA-2018-09-28-001664-c
Підсвічуванні вказівники і вивіски (вивіска, консоль) для ТВБВ № 10015/0552, код ДК 021:2015 – 31523000-8
Торги відмінено
65 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
9a2cb70d865c45c7977066380130f604
Внутрішній номер закупівлі:
2497119
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-28-001664-c
Замовник:
АТ "Ощадбанк” філія – Одеське обласне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
09328601
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Базарна, 17
-
Категорія:
Підприємство, установа або організація, в тому числі міжнародна, що не належить до замовників
Контактна особа:
Сергій Іваненко +380487297548 ivanenkosv@oschadbank.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31523000-8 Підсвічувані вказівники і вивіскиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2018 16:34 - 03.10.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2018 18:00 - 05.10.2018 18:00
Аукціон:
08.10.2018 13:33 - 08.10.2018 13:54
Період кваліфікації:
з 08.10.2018 13:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вивіска: Фриз із логотипом «Ощадбанк» (1 шт.), фриз із дискриптором «Мій банк, моя країна» (1 шт.); розмір 15800х800х80
Кількість
1 штуки
Період постачання
15.10.2018 - 02.11.2018
Консоль, розмір 800х800х140
Кількість
1 штуки
Період постачання
15.10.2018 - 02.11.2018
Інформація про скасування
Номер:
a40848dc2ad1416c81a39fddd9cc9862
Опис причини скасування:
Електронні торги (відкриті торги із використанням електронних засобів) відмінені, на підставі абзацу 6 частини 1 розділу 25 Порядку організації та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг АТ «Ощадбанк» затвердженого постановою правління АТ «Ощадбанк» (зі змінами та доповненнями) від 11.06.2014 р. № 368, (відхилення всіх пропозицій конкурсних торгів).
Дата опублікування:
23.10.2018 17:52
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Л-АРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32615993
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Л-АРТ" +380443610021 ledartua@gmail.com http://www.led-art.com.ua
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська обл., Кропивницький, 25026, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ЛЕВИЦЬКОГО, будинок 66
Початкова пропозиція
62 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
61 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
21
Скарги
0
ФОП "ФРОЛОВ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3066306777
-
Контактна особа:
Алексей Фролов +380687737070 info@sfera.od.ua
-
Адреса:
65123, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Висоцького, буд. 7, кв. 91
Початкова пропозиція
64 380.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
62 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
19
Скарги
0