-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо ДП-3-Євро-5-ВО (код УКТ ЗЕД)
Тендер Prozorro UA-2025-04-09-013897-a
Завершена
30 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
469e7c2f44cf4a81bf0508f5a5544146
Внутрішній номер закупівлі:
24971045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-09-013897-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08565026
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, пров. Покровського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Іванічек +380976536914 ivanichek45@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дизельне паливо ДП-Євро5-ВО
Кількість
600 літр
Період постачання
07.04.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077877
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці(з), вул.Лесина Василя будинок 4
Ціна пропозиції
30 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2025 17:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
13ac6548773b41da82fc7435e65164c4
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-09-013897-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077877
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці(з), вул.Лесина Василя будинок 4
Номер договору:
Г-52
Сума договору:
30 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
25 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
дизельне паливо ДП-Євро5-ВО : 41.67000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.04.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
07.04.2025 17:14
Статус:
Підписаний