-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електричні акумулятори (Батарея акумуляторна)
Тендер Prozorro UA-2018-09-27-000066-a
Торги не відбулися
1 802 143.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 000.00 UAH
Номер:
acc777fee58f4eceb480a6df715516c7
Внутрішній номер закупівлі:
2496812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-27-000066-a
Замовник:
Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25698645
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, Шевченківський район, МСП, вул. Культури, 20а, к. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черкашина Марія Олександрівна (057) 701-91-79 cherkashina-ma@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 802 143.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
54 064.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2018 08:49 - 13.10.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2018 08:49 - 23.10.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електричні акумулятори (Батарея акумуляторна)
Кількість
728 штуки
Період постачання
до 21.12.2018