-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби навчання для кабінету фізики, хімії, біології, географії
Тендер Prozorro UA-2018-08-27-000134-b
Торги відмінено
592 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
313a529dae7743649885908bb53c70a5
Внутрішній номер закупівлі:
2496561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-27-000134-b
Замовник:
віділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144619
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, місто Миколаїв, вул. Романа Шухевича, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фацієвич Ольга Василівна +380324151846 o_fatsievych@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
592 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
27.08.2018 11:23 - 02.09.2018 11:28
Період прийому пропозицій:
27.08.2018 11:23 - 12.09.2018 11:28
Аукціон:
13.09.2018 15:38 - 13.09.2018 15:59
Період кваліфікації:
13.09.2018 15:59 - 21.09.2018 15:04
Період завантаження договору:
13.09.2018 15:59 - 03.10.2018 15:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби навчання для кабінету фізики, хімії, біології, географії
Кількість
2005 штуки
Період постачання
до 08.10.2018
Інформація про скасування
Номер:
bd79864da5c34074ad1ed87d34a8a031
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
відхилення всіх тендерних пропозицій
Дата опублікування:
23.10.2018 16:41
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
Оскарження: 13.09.2018 15:59 - 02.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Ковельська, 6а/34
Оскарження: 13.09.2018 15:59 - 02.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
590 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
590 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2018 15:04
Документи
15
Скарги
0
ФОП Топольницька Олена Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2192806783
-
Контактна особа:
Топольницька Олена Володимирівна +380686491493 topolnytska@i.ua
-
Адреса:
82073, Україна, Львівська область, село Спас, Львівська область Старосамбірський район село Спас
Початкова пропозиція
591 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
591 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
2bde4589cf724c92ad4a806f2b5850d3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-27-000134-b-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Ковельська, 6а/34
Сума договору:
590 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації