-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Тендер Prozorro UA-2025-04-08-012444-a
Торги відмінено
81 169 202.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 405 846.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 405 846.01 UAH
Номер:
b4fc569276fa4c2980c4960c8f24ebc5
Внутрішній номер закупівлі:
24954911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-08-012444-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944456
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, місто Подільськ, пр. Шевченка, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальова Олександра Юріївна +380486223596 alekovanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
81 169 202.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2025 16:10 - 20.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2025 16:10 - 23.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
bfaa3994ca1245bea201acb79ddf83c4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
При оприлюдненні річного плану про закупівлю Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області код за ДК 021:2015 - 45210000-2 - Будівництво будівель вартістю 81 169 202,20 грн було допущено технічну помилку та опубліковано Відкриті торги з Особливостями на закупівлю Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області без слова «корегування» в назві предмета закупівлі.
У зв’язку з тим, що офіційний майданчик ДержЗакупівлі Онлайн електронної системи державних закупівель України ProZorro не дає технічної можливості виправити вказану помилку шляхом коригування невірної інформації на сторінці річного плану закупівлі з якої оголошено тендер, враховуючи Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), з метою відміни закупівлі за предметом (Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області код за ДК 021:2015 - 45210000-2 - Будівництво будівель, ідентифікатор закупівлі UA-2025-04-08-012444-a.
Період оскарження:
09.04.2025 08:14 - 20.04.2025 00:00
Дата опублікування:
09.04.2025 08:14
Дата виконання:
20.04.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴81 169 202.20 Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області