• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва),

Завершена

2 195 732.74 UAH без ПДВ
Номер: bb40ccaac7b840e8b8239ca99ce7f90f
Внутрішній номер закупівлі: 24949676
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-08-007284-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 zakupivli18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 27 березня 2025 року було оголошено закупівлю UA-2025-03-27-010931-a (Відкриті торги з особливостями) по закупівлі : 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва) на орієнтовну суму 2 229 687,37 грн. з ПДВ. Торги відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції. Отже, наступає один із випадків п.13 Особливостей , коли замовнику надається виняткове право на укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель, а саме : п.п.6 п.13
Очікувана вартість: 2 195 732.74 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва),
Код ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість 9 місяць
Період постачання 04.04.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 01054, Україна, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка,17 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальна організація "Київмедспецтранс"
Ціна пропозиції 2 195 732.74 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.04.2025 13:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4f3ecad4260542cc89a669d575177d0d
Ідентифікатор договору: UA-2025-04-08-007284-a-a1
Постачальник: Комунальна організація "Київмедспецтранс"
Номер договору: 236/1
Сума договору: 2 180 512.19 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва),: 242 279.13000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.04.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 04.04.2025 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 236-1 від 04 квітня 2025 року.pdf
pdf
Протокол 278 від 04.04.2025 року.pdf
pdf
Додаткова угода № 1 від 21 квітня 2025 року.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 2 від 09 липня 2025 року.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 3 від 22 липня 2025 року.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 4 від 31.12.25 до дог.№ 236-1 від 04.04.25.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s