-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: послуги з дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2025-04-08-002783-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Торги відмінено
1 435 702.72
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 178.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 178.51 UAH
Номер:
d917319598e745b6ac26ebc1d2996c1c
Внутрішній номер закупівлі:
24945242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-08-002783-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Потапенко +380634075064 potapenkoolena@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 435 702.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2025 10:32 - 13.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2025 10:32 - 16.04.2025 23:59
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
65ac3419a7a8439a93a9a93ff704c075
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
08.04.2025 15:37 - 19.04.2025 00:00
Дата опублікування:
08.04.2025 15:37
Дата виконання:
19.04.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 435 702.72 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: послуги з дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра