-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Надання послуги з перегляду "Стандарт організації України "Правила визначення вартості проєктних робіт на будівництво ГЕС та ГАЕС" для філій ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-04-07-008058-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги відмінено
419 320.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Номер:
a0e7eb3c2c4640f2958f63b507b768fb
Внутрішній номер закупівлі:
24936239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-07-008058-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ксенія МОНЗУЛЬ 380459658495 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
419 320.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.04.2025 14:24 - 12.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2025 14:24 - 15.04.2025 09:00
Період кваліфікації:
з 15.04.2025 09:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
23db1a39d1ce4538ad4e78d932a22865
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
1. Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Замовником допущено помилку при складанні тендерної документації, а саме: в таблиці пункту 2.1. розділу 1 таблиці № 1 додатка № 1 тендерної документації зазначено вимогу щодо наявності в учасника працівника інженера-кошторисника з необхідністю надання у складі тендерної пропозиції кваліфікаційного сертифіката інженера-кошторисника, проте відповідно до «Порядку проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури», затвердженого Постановою Кабміну від 23.05.2011 № 554 передбачено кваліфікацію «інженер-проектувальник» в частині «інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації».
2. Згідно з пунктом 50 Особливостей Замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
Період оскарження:
23.04.2025 16:50 - 04.05.2025 00:00
Дата опублікування:
23.04.2025 16:50
Дата виконання:
04.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴419 320.00 ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Надання послуги з перегляду "Стандарт організації України "Правила визначення вартості проєктних робіт на будівництво ГЕС та ГАЕС" для філій ПрАТ "Укргідроенерго")