-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них
Тендер Prozorro UA-2025-04-07-007422-a
Завершена
7 874.16
UAH з ПДВ
Номер:
41ec138e1f744366acfec408f6723d18
Внутрішній номер закупівлі:
24935516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-07-007422-a
Замовник:
Ужгородський торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
26099421
-
Адреса:
88020, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Коритнянська, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бедзир Володимир Саватійович +380312658247 agr-utei-knteu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Здійснюється закупівля програмного забезпечення, засобів зв’язку, пристроїв та засобів мережевої безпеки та інших засобів захисту технічної та інформаційної інфраструктури Апаратом Ради національної безпеки і оборони України для забезпечення функціонування та розвитку Головного ситуаційного центру України у разі, коли інформація, що повинна бути оприлюднена в оголошенні про проведення відкритих торгів та/або в тендерній документації, є інформацією з обмеженим доступом або коли її розголошення під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці
Очікувана вартість:
7 874.16 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, Православна набережна, 21 / вул. Коритнянська, 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Газорозподільні мережі України", Закарпатська філія
×
-
Код ЄДРПОУ:
45365917
-
Контактна особа:
Библик Богдан Федорович 0312619402
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул Погорелова,2
Ціна пропозиції
7 874.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2025 14:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
33718bacd25a4b58acb004539a87d491
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-07-007422-a-c1
Постачальник:
ТзОВ "Газорозподільні мережі України", Закарпатська філія
×
-
Код ЄДРПОУ:
45365917
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул Погорелова,2
Номер договору:
ЗкФ/100/1-Р-ТД-2730/25
Сума договору:
7 874.16 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 561.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.04.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
07.04.2025 00:00
Статус:
Виконаний