• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин автомобільний А-95 Євро 5 -Е5

Завершена

100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2560e3ede8174f91a170e3d6271e73b2
Внутрішній номер закупівлі: 24931664
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-07-003435-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
Контактна особа: Олександр Іванічек +380976536914 ivanichek45@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний А-95 Євро 5-Е5
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 300 літр
Період постачання 07.04.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
Ціна пропозиції 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2025 11:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8ca64c752d3d4774bd9e7044e3830445
Ідентифікатор договору: UA-2025-04-07-003435-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
Номер договору: Г-53
Сума договору: 100 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 83 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.04.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 07.04.2025 11:11
Статус:
Розірваний
pdf
2025-04-08_14-32-14_обгрунтування за підпунктом 4.pdf
p7s
sign.p7s