• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (автобуси спеціалізовані для перевезення школярів)

Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів без урахування автобусів для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування.

Завершена

1 726 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 630.00 UAH
Номер: 2faff67534924f749c2a63ef770659bc
Внутрішній номер закупівлі: 2492853
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-05-000313-c   
Замовник: ПУТИЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ПУТИЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПУТИЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Чучко Людмила Дмитрівна +38 (096) 781-2716 ljudachuchko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 726 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.09.2018 11:51 - 21.09.2018 15:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2018 11:51 - 01.10.2018 15:00
Аукціон: 02.10.2018 15:24 - 02.10.2018 15:45
Період кваліфікації: 02.10.2018 15:45 - 05.10.2018 13:54
Період завантаження договору: 02.10.2018 15:45 - 22.10.2018 15:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 726 000.00 Закупівля на лоти не поділяється