-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-04-03-011217-a
Торги не відбулися
1 077 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 386.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 386.50 UAH
Номер:
ec7b8cddbf5a48478bd373e7bf7e2023
Внутрішній номер закупівлі:
24911927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-03-011217-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 077 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2025 15:42 - 08.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2025 15:42 - 11.04.2025 15:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 077 300.00 Природний газ