• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ацетилен

Завершена

15 120.00 UAH з ПДВ
Номер: 100ccb160af7485d8585eb56170a52e7
Внутрішній номер закупівлі: 24911375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-03-011159-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Оксана Горячева +380673532077 oksanagoraceva00@ukr.net https://emddnipro.itmed.org
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-03-20-007300-a
Очікувана вартість: 15 120.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ацетилен розчинний марки Б. сорт 2 ТУ У 20.1-13316911-001:2020 ( балон -40літрів)
Код ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Кількість 3 балон
Період постачання до 15.05.2025
Місце постачання 50005, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе,8, або склад Постачальника ( в межах міста Кривий Ріг) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРІОГЕН-СЕРВІС"
Ціна пропозиції 15 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2025 15:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 53e7c58fd7ff40879b83aaea7756cc37
Ідентифікатор договору: UA-2025-04-03-011159-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРІОГЕН-СЕРВІС"
Номер договору: 108
Сума договору: 15 120.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 12 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.04.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 03.04.2025 15:37
Статус:
Виконаний
PDF
Договір Кріоген.PDF
p7s
sign.p7s