• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Завершена

360 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер: c02d7cf1525e4fc79b871060adeb950d
Внутрішній номер закупівлі: 24906921
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-03-006547-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство “Старовижівська багатопрофільна лікарня” Старовижівської селищної ради
Контактна особа: Віктор Кучер +380334630355 medvigivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.04.2025 12:41 - 08.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2025 12:41 - 11.04.2025 11:55
Період кваліфікації: 11.04.2025 11:55 - 11.04.2025 15:50
Період завантаження договору: 17.04.2025 00:00 - 27.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴360 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання