-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Безпілотний літальний апарат
Тендер Prozorro UA-2025-04-01-009079-a
Завершена
8 800 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 44 000.00 UAH
Номер:
29ba88d90c944adab57dc0e96ab42ace
Внутрішній номер закупівлі:
24881900
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-01-009079-a
Замовник:
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055009
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрашевська Ганна Василівна 380979200069 bcza@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 800 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.04.2025 15:07 - 06.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2025 15:07 - 09.04.2025 00:00
Період кваліфікації:
09.04.2025 00:00 - 11.04.2025 09:40
Період завантаження договору:
17.04.2025 00:00 - 27.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 800 000.00 Безпілотний літальний апарат