-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09210000-4 - Мастильні засоби (моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), олива гідравлічна (ДК 021:2015: 09211610-0 - Гідравлічні рідини), моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), олива трансмісійна (ДК 021:2015: 09211900-0 - Трансмісійні мастила), мастило (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали))
Тендер Prozorro UA-2025-03-28-013560-a
Завершена
308 248.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 082.48 UAH
мін. крок: 1% або 3 082.48 UAH
Номер:
b7eade38d51f4b6a81fc81bc899806c8
Внутрішній номер закупівлі:
24861289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-28-013560-a
Замовник:
ІНСТИТУТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00496952
-
Адреса:
81115, Україна, Львівська область, Львівський район с Оброшине, вулиця Грушевського,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Магас Любов Михайлівна +380673998874 tenderr77@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
308 248.32 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2025 19:28 - 03.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2025 19:28 - 06.04.2025 10:00
Аукціон:
07.04.2025 12:04 - 07.04.2025 12:45
Період кваліфікації:
07.04.2025 12:45 - 08.04.2025 18:15
Період завантаження договору:
14.04.2025 00:00 - 24.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴308 248.32 ДК 021:2015:09210000-4 - Мастильні засоби (моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), олива гідравлічна (ДК 021:2015: 09211610-0 - Гідравлічні рідини), моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), олива трансмісійна (ДК 021:2015: 09211900-0 - Трансмісійні мастила), мастило (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали))