• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів

Завершена

1 400 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Номер: ab5af2d7d92441c1b15063a30f6b9664
Внутрішній номер закупівлі: 24851346
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-28-001022-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Влащенко Ірина Миколаївна 0462654506 I.VLASCHENKO@ENERGY.CN.UA https://chernihivoblenergo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 400 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.03.2025 09:17 - 02.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.03.2025 09:17 - 05.04.2025 10:00
Період кваліфікації: 05.04.2025 10:00 - 07.04.2025 14:10
Період завантаження договору: 13.04.2025 00:00 - 23.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 400 000.00 Страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів