• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція

Завершена

189 540.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 947.70 UAH
Номер: a70c1f462bb34aa0bf00236a046e7407
Внутрішній номер закупівлі: 24845011
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-27-006217-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net https://ck.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 189 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.03.2025 13:16 - 07.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.03.2025 13:16 - 10.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 10.04.2025 00:00 - 14.04.2025 11:09
Період завантаження договору: 20.04.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴189 540.00 Агрохімічна продукція для медичного використання