• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автоматичний біохімічний аналізатор / Система аналізаторів сечі

Торги відмінено

3 435 760.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 178.80 UAH
Номер: 27728903bfeb46df868fd9a3cff6d7c2
Внутрішній номер закупівлі: 24844468
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-27-005606-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Корнійчук Інна Вікторівна +380412430810 ino4ka0608@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 435 760.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.03.2025 12:37 - 02.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.03.2025 12:37 - 05.04.2025 09:00
Період кваліфікації: з 05.04.2025 09:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 6b714387532544758363da56c60e7e91
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. 27.03.2025 року була оголошена закупівля згідно коду ДК 021:2015: 38430000 - 8 - Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор / Система аналізаторів сечі), № UA-2025-03-27-005606-a та прописані відповідно додатку №6 до ТД медико-технічні вимоги до товару «Автоматичний біохімічний аналізатор (код НК 024:2023 – 56676 Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний, автоматичний)». Замовником була складена та затверджена тендерна документація, яка містила медико-технічні невідповідності, а саме: - у підпункті 1.2 «Методики: кінцева точка, кінетика, коагуляційні тести (обчислення), турбідиметрія, визначення ферментів та лікарських засобів», замість «Методики: кінцева точка, кінетика, фіксованого часу, розрахунковий, бланкування зразка та реагенту»; - у підпункті 1.11 «Автоматичне розведення зразків: попереднє розведення та розведення після тесту на аномальних рівнях, надмірному споживанні субстрату та/або виході за межі лінійності», замість «Автоматичне розведення зразків: попереднє розведення та розведення після тесту, рефлекторне тестування»; - у підпункті 1.13 «Дозування: 1 піпетуюча рука з переднагрівачем; наявність датчика зіткнення, датчика рівня рідини та змішувача», замість «Дозування: 1 кронштейн для дозування з переднагрівачем; наявність датчика зіткнення та змішувача»; - у підпункті 1.14 «Підтримувані типи пробірок: мікрочашечки (0,5 мл), стандартні чашечки (1,5 мл), первинні пробірки (довжиною до 100 мм і діаметром 13/16 мм), педіатричні пробірки», замість «Підтримувані типи пробірок: первинні пробірки (довжиною до 100 мм і діаметром 13/16 мм), педіатричні пробірки, 2 типи адаптерів для розміщення різних пробірок і чашок для зразків (зовнішній діаметр 11,5-16,0 мм); - у підпункті 1.18 «Реакційний об’єм: 180-500 мкл», замість «Реакційний об’єм: 180-650 мкл»; - у підпункті 1.19 «Час реакції: 0-10 хвилин», замість « Час реакції: 0-25 хвилин». Виходячи з наведеного вище та враховуючи порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути необхідно, керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, прийняти рішення про відміну відкритих торгів № UA-2025-03-27-005606-a.
Період оскарження: 23.04.2025 16:17 - 04.05.2025 00:00
Дата опублікування: 23.04.2025 16:17
Дата виконання: 04.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴3 435 760.00 Автоматичний біохімічний аналізатор / Система аналізаторів сечі