-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-012135-a
Завершена
258 119.09
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 290.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 290.60 UAH
Номер:
0044d196e44847998c514b07dcd5ef6a
Внутрішній номер закупівлі:
24836701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-26-012135-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
258 119.09 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2025 16:45 - 31.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2025 16:45 - 03.04.2025 08:00
Період кваліфікації:
03.04.2025 08:00 - 07.04.2025 10:54
Період завантаження договору:
13.04.2025 00:00 - 23.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 119.09 кабелі та супутня продукція