• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з розподілу електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної електричної енергії (ДК 021:2015 - 65310000-9 Розподіл електричної енергії)

Завершена

26 671 912.00 UAH з ПДВ
Номер: 4b296149a841428d82354fce9899240b
Внутрішній номер закупівлі: 24835153
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-26-010078-a   
Замовник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Рівне
Контактна особа: Ситарук Тетяна 380675069212 tenderrivne@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згідно з абз. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про природні монополії» природна монополія – стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги). Згідно зі ст. 5 Закону України «Про природні монополії», а також інформації згідно Зведеного переліку суб'єктів природних монополій (далі – Зведений перелік), що оприлюднений на офіційному веб-сайті АМКУ (http://www. https://amcu.gov.ua/), учасник Приватне акціонерне товариство «Рівнеобленерго» є суб’єктом природної монополії з розподілу електричної енергії в Рівненській області, під номером 38 (згідно зведеного переліку суб’єктів природних монополій на 28.02.2025 року) .
Очікувана вартість: 26 671 912.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розподілу електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 13997 кіловольт
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 2510.73994 кіловар-година
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ"Рівнеобленерго"
Ціна пропозиції 26 671 912.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2025 15:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 763801e92e354b649f66f9fe0f1a7111
Ідентифікатор договору: UA-2025-03-26-010078-a-a1
Постачальник: ПАТ"Рівнеобленерго"
Номер договору: 3-2025
Сума договору: 23 434 916.78 UAH з ПДВ
Сума договору: 19 529 097.32 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.03.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 26.03.2025 11:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №3-2025 від 26.03.2025.pdf
pdf
Обгрунтування ПАТ Рівнеобленерго.pdf
pdf
Додаткова угода №1 від 26.11.25 до Договору №3-205.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2 від 26.11.25 до Договору №3-205.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №3 від 24.12.25 до Договору №3-2025.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s