-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Диски діаграмні, папір для ЕКГ, рулонний термопапір, стрічка діаграмна
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-007424-a
Завершена
1 240 546.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 405.47 UAH
мін. крок: 1% або 12 405.47 UAH
Номер:
f374f92e98d04103a3348926fd3c8282
Внутрішній номер закупівлі:
24832412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-26-007424-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 240 546.58 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2025 13:52 - 31.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2025 13:52 - 03.04.2025 10:00
Період кваліфікації:
03.04.2025 10:00 - 07.04.2025 14:31
Період завантаження договору:
13.04.2025 00:00 - 23.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 240 546.58 Диски діаграмні, папір для ЕКГ, рулонний термопапір, стрічка діаграмна