-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Поставка електричної апаратури для комутування та захисту електричних кіл для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-03-25-007334-a
Торги не відбулися
208 968.36
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 089.68 UAH
мін. крок: 1% або 2 089.68 UAH
Номер:
07c51c1bb4434f4e99cd37e89ae9657b
Внутрішній номер закупівлі:
24817693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-25-007334-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 968.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.03.2025 13:18 - 30.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2025 13:18 - 02.04.2025 08:00
Аукціон:
03.04.2025 14:21 - 03.04.2025 14:50
Період кваліфікації:
03.04.2025 14:50 - 07.04.2025 16:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 968.36 ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Поставка електричної апаратури для комутування та захисту електричних кіл для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")