-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Диктофон для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з вітрильного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу) (наказ 1034)
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-006440-a
Торги не відбулися
6 468.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 32.34 UAH
Номер:
39d76593d51b4f5ebb84d774e11f9e9c
Внутрішній номер закупівлі:
24802275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-24-006440-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 468.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2025 12:59 - 30.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2025 12:59 - 02.04.2025 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 468.00 Диктофон для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з вітрильного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу) (наказ 1034)