-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9% за кодом ДК 021:2015: 15540000-5 —Сирні продукти
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-004808-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bd79778afdb24264976f65d64f0eb714
Внутрішній номер закупівлі:
24800632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-24-004808-a
Замовник:
Військовий ліцей Державної прикордонної служби України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38245193
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул.Озерна, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крижановська Юлія 380966047128 Ykryzhanovska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля UA-2025-02-24-010799-a не відбулась.
Поточна закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", затверджених КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний 9% за кодом ДК 021:2015: 15540000-5 —Сирні продукти
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
24.03.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Деражнянський молочний завод"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14146210
-
Адреса:
32200, Україна, Хмельницька область, Деражня, вул. Бориса Олійника, будинок 7
Ціна пропозиції
120 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.03.2025 11:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
af5afbf560934c5491033ccd3940b377
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-24-004808-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Деражнянський молочний завод"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14146210
-
Адреса:
32200, Україна, Хмельницька область, Деражня, вул. Бориса Олійника, будинок 7
Номер договору:
36-25
Сума договору:
120 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
100 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Сир кисломолочний 9% за кодом ДК 021:2015: 15540000-5 —Сирні продукти: 120.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.03.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
24.03.2025 10:00
Статус:
Підписаний