-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-001335-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Номер:
3f3526a8a51949879da213b1214d1674
Внутрішній номер закупівлі:
24797103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-24-001335-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська стоматологічна поліклініка" Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21103023
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Героїв Шосткинщини, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Саприкіна +380993778446 stom_buh@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2025 09:36 - 30.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2025 09:36 - 02.04.2025 09:00
Період кваліфікації:
02.04.2025 09:00 - 02.04.2025 13:55
Період завантаження договору:
08.04.2025 00:00 - 18.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Агрохімічна продукція (дезинфікуючі засоби)