• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Тротуарна плитка , камені бортові (код ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали)

Завершена

162 491.14 UAH з ПДВ
Номер: c486c47546634f17889e41d936ea4039
Внутрішній номер закупівлі: 24792994
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-21-011632-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій"
Контактна особа: Міра Романюк +380516222170 blagokp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 162 491.14 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тротуарна плитка «Старе місто» (пресована) 40мм сіра
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 313 метр квадратний
Період постачання 12.02.2025 - 28.02.2025
Місце постачання 57300, Україна, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Жовтнева, 45 На карті
Камені бортові БР 100/30/15 сірий ДСТУ Б.В.2.7-237:2010
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 179 штука
Період постачання 12.02.2025 - 28.02.2025
Місце постачання 57300, Україна, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Жовтнева, 45 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПП МОНОЛИТ+"
Ціна пропозиції 162 491.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.03.2025 16:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 042a751681a5493ea72c3cc196638368
Ідентифікатор договору: UA-2025-03-21-011632-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПП МОНОЛИТ+"
Номер договору: 9
Сума договору: 162 491.14 UAH з ПДВ
Сума договору: 135 409.28 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.02.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 12.02.2025 09:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s