• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Продукція для чищення

Завершена

77 363.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 773.64 UAH
Номер: 8028a6c59e5248c98472841ee7cf0a2e
Внутрішній номер закупівлі: 24791730
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-21-010336-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Знам' янська обласна бальнеологічна лікарня" Кіровоградської обласної ради
Контактна особа: Катерина Нартова +380675204626, +380523371108 kpzobl@gmail.com https://zoblkp.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 77 363.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.03.2025 15:09 - 27.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.03.2025 15:09 - 30.03.2025 00:00
Аукціон: 31.03.2025 14:20 - 31.03.2025 14:43
Період кваліфікації: 31.03.2025 14:43 - 04.04.2025 09:33
Період завантаження договору: 10.04.2025 00:00 - 20.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴77 363.50 Продукція для чищення