-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2025-03-21-006990-a
Завершена
64 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 322.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 322.50 UAH
Номер:
27baf1fcf2fa466895f6d8f32da09825
Внутрішній номер закупівлі:
24788414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-21-006990-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Коміссарова +380509200044 buklabvetmed@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.03.2025 13:03 - 29.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2025 13:03 - 01.04.2025 09:00
Період кваліфікації:
01.04.2025 09:00 - 01.04.2025 11:54
Період завантаження договору:
07.04.2025 00:00 - 17.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 500.00 Лікарські засоби різні