• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

товар - код CPV 31340000-1 по ДК 021:2015 – Приладдя до ізольованих кабелів (Муфта кабельна). (РПЗ: 9.177).

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел. 05136 4-41-11. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, документи, які викладені в оригіналі на іншій мові та надаються учасником у складі тендерної пропозиції, повинні мати переклад українською мовою, та завірені учасником. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою, та завірені учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень, ТУ (ТС) тощо.

Завершена

40 500.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
Номер: 1f842e9f98f540d6a8da35cdc8dd1e71
Внутрішній номер закупівлі: 24786031
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-21-004528-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Захарченко Андрій Вікторович 380513641164 a_zakharchenko@sunpp.atom.gov.ua http://www.sunpp.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 40 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.03.2025 11:29 - 29.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.03.2025 11:29 - 01.04.2025 10:00
Аукціон: 02.04.2025 14:59 - 02.04.2025 15:22
Період кваліфікації: 02.04.2025 15:22 - 15.04.2025 15:12
Період завантаження договору: 21.04.2025 00:00 - 01.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 500.00 Муфта кабельна