• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Фармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція

Завершена

388 231.94 UAH з ПДВ
Номер: 551aba80483f43ec8d268a97df5e809b
Внутрішній номер закупівлі: 24780713
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-20-014072-a   
Замовник: Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського
Контактна особа: Заєць Олександр Олександрович +380535331278 zdbi@ukr.net http://www.zdbi.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 7d1c67e1f7294e63a631603ed38b5fa1
Очікувана вартість: 388 231.94 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азапін 25 мг № 50 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661500-6 Психолептичні засоби
Кількість 500 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Аміназин 100 мг №10 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661500-6 Психолептичні засоби
Кількість 600 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Аміназин 25мг №20 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661500-6 Психолептичні засоби
Кількість 500 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Вальпроком хроно 300 № 100 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661300-4 Протиепілептичні засоби
Кількість 170 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Гідазепам 0,02 г № 20 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661500-6 Психолептичні засоби
Кількість 77 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Депакін сироп 150,0 мл. або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661300-4 Протиепілептичні засоби
Кількість 126 флакон
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Евказолін спрей 10,0 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи
Кількість 10 флакон
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Ерідон 2 мг № 30 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661500-6 Психолептичні засоби
Кількість 200 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Ламотрин 100 мг № 60 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661300-4 Протиепілептичні засоби
Кількість 220 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Левіцитам сироп 100 мг/мл 300,0 мл. або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661300-4 Протиепілептичні засоби
Кількість 15 флакон
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Мінтегра 10 мг № 30 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661500-6 Психолептичні засоби
Кількість 10 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Оксапін 300 мг № 30 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661300-4 Протиепілептичні засоби
Кількість 20 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Перекис водню 3 % 100,0 мл або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби
Кількість 30 флакон
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Риназолін спрей 0,5 мг/мл по 10 мл або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи
Кількість 15 флакон
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті
Сабрил 500 мг № 100 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33661300-4 Протиепілептичні засоби
Кількість 11 паковання
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Соборності, 91 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "СТМ-Фарм"
Ціна пропозиції 388 231.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2025 19:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: de1680c07d3a47fa855bd350654e3b24
Ідентифікатор договору: UA-2025-03-20-014072-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "СТМ-Фарм"
Номер договору: ФП-1
Сума договору: 388 231.94 UAH з ПДВ
Сума договору: 362 833.59 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Азапін 25 мг № 50 або еквівалент: 33.51000 UAH без ПДВ
Аміназин 100 мг №10 або еквівалент: 70.83000 UAH без ПДВ
Аміназин 25мг №20 або еквівалент: 62.86000 UAH без ПДВ
Вальпроком хроно 300 № 100 або еквівалент: 524.86000 UAH без ПДВ
Гідазепам 0,02 г № 20 або еквівалент: 147.54000 UAH без ПДВ
Депакін сироп 150,0 мл. або еквівалент: 185.31000 UAH без ПДВ
Евказолін спрей 10,0 або еквівалент: 89.18000 UAH без ПДВ
Ерідон 2 мг № 30 або еквівалент: 101.94000 UAH без ПДВ
Ламотрин 100 мг № 60 або еквівалент: 476.78000 UAH без ПДВ
Левіцитам сироп 100 мг/мл 300,0 мл. або еквівалент: 876.20000 UAH без ПДВ
Мінтегра 10 мг № 30 або еквівалент: 348.84000 UAH без ПДВ
Оксапін 300 мг № 30 або еквівалент: 307.63000 UAH без ПДВ
Перекис водню 3 % 100,0 мл або еквівалент: 7.56000 UAH без ПДВ
Риназолін спрей 0,5 мг/мл по 10 мл або еквівалент: 57.78000 UAH без ПДВ
Сабрил 500 мг № 100 або еквівалент: 2 142.20000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.03.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 20.03.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Договір