-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням
Тендер Prozorro UA-2025-03-20-013974-a
Завершена
1 035 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dea01c8f7c684f6f877662e9762e1296
Внутрішній номер закупівлі:
24780614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-20-013974-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пінчук Світлана Анатоліївна 380442777915 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
28 січня 2025 року в електронній системі закупівель оприлюднено оголошення про проведення процедури закупівлі ДК 021:2015 - 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок (Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням) за унікальним номером оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2025-01-28-014730-a.
Оскільки, в кінцевий строк подання тендерних пропозицій і їх розкриття - 05 лютого 2025 року не подано жодної тендерної пропозиції, звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-01-28-014730-a від 05.02.2025, прийнято рішення укласти договір з ТОВ «ВАГОВИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ТДВ», яке має обладнання, матеріально-технічну базу, технології та працівників відповідної кваліфікації для надання послуг, що є предметом закупівлі.
Враховуючи вищевикладене, наявні підстави для укладання договору на закупівлю ДК 021:2015 - 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок (Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням) філією «Відокремлений підрозділ «Атоменергомаш» АТ «НАЕК «Енергоатом» з ТОВ «ВАГОВИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ТДВ», оскільки це підприємство, яке надає повний спектр необхідних послуг.
Очікувана вартість:
1 035 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.05.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВАГОВИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ТВД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42803930
-
Контактна особа:
Цимбалюк Валентина Миколаївна 380504901848 vsctvd@i.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
Ціна пропозиції
1 035 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2025 18:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6384bbf1b9af49f9bae846225d5624b8
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-20-013974-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВАГОВИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ТВД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42803930
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
Номер договору:
37-143-08-25-02620
Сума договору:
1 035 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
862 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням: 1 035 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.03.2025 00:00 - 31.08.2025 00:00
Дата підписання:
20.03.2025 00:00
Статус:
Виконаний