-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2025-03-20-013784-a
Торги відмінено
382 483.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 912.42 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 912.42 UAH
Номер:
a2ab4f954bb34735b6e4c9807de33d6c
Внутрішній номер закупівлі:
24780424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-20-013784-a
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Авраменко +380937727506 aavramenko.yulechka85@ukr.net http://academy.kvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
382 483.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2025 17:46 - 25.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2025 17:46 - 28.03.2025 00:00
Аукціон:
28.03.2025 13:39 - 28.03.2025 14:02
Період кваліфікації:
з 28.03.2025 14:02
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
660cafe79a6f449dac28b4c5895334c8
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товару
Період оскарження:
04.04.2025 16:09 - 15.04.2025 00:00
Дата опублікування:
04.04.2025 16:09
Дата виконання:
15.04.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴382 483.00 Ноутбук