• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Печиво, вафлі, пряники

Завершена

127 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 636.50 UAH
Номер: b84c41361d144bbda7acf95b1ee938da
Внутрішній номер закупівлі: 24765088
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-19-012995-a   
Замовник: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту"
Контактна особа: Люба Володимирівна Івасюта +30322382792 ivasyuta.luba@gmail.com http://www.ufk.lviv.ua/ua-home.html
Класифікатор ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 127 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.03.2025 16:51 - 28.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2025 16:51 - 31.03.2025 02:00
Період кваліфікації: 31.03.2025 02:00 - 02.04.2025 17:38
Період завантаження договору: 08.04.2025 00:00 - 18.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴127 300.00 Печиво, вафлі, пряники