-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Надання послуг з розробки землевпорядної документації з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та їх топографо-геодезичного знімання для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами)
Тендер Prozorro UA-2025-03-19-011483-a
Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Питома вага цінового критерію становить – 100 (сто) %. Замовником не приймається до розгляду тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення закупівлі.
Завершена
3 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Номер:
485806fe546048028999217825b8c629
Внутрішній номер закупівлі:
24763468
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-19-011483-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мондровський +380332780506 mondrovskyi.mm@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2025 15:54 - 24.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2025 15:54 - 27.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
27.03.2025 00:00 - 27.03.2025 08:26
Період завантаження договору:
02.04.2025 00:00 - 12.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 200 000.00 Надання послуг з розробки землевпорядної документації з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та їх топографо-геодезичного знімання для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами