-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення автомобільним транспортом вантажу
Тендер Prozorro UA-2025-03-19-008392-a
Завершена
6 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a825532895314d28a07f09f48d3ca4b5
Внутрішній номер закупівлі:
24760523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-19-008392-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ 380627744144,380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
З метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги з перевезення автомобільним транспортом вантажу ДК 021:201560180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підпункту 4 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Очікувана вартість:
6 000 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перевезення автомобільним транспортом вантажу
Кількість
1 послуга
Період постачання
07.03.2025 - 31.03.2025
Місце постачання
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2 (за об'єктами відокремлених підрозділів ДП "Добропіллявугілля-видобуток)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРВУГЛЕПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40283877
-
Адреса:
85320, Україна, Донецька область, Мирноград, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 71
Ціна пропозиції
6 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2025 14:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d8eb369da824e2db52cb666fe4e793f
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-19-008392-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРВУГЛЕПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40283877
-
Адреса:
85320, Україна, Донецька область, Мирноград, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 71
Номер договору:
168-25
Сума договору:
6 000 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 000 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
07.03.2025 09:00
Статус:
Виконаний