-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Строп)
Тендер Prozorro UA-2018-10-02-002056-c
Строп
Торги не відбулися
66 368.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 331.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 331.84 UAH
Номер:
60e3aef8354d4b6092a7eb061afc7a14
Внутрішній номер закупівлі:
2475994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-02-002056-c
Замовник:
Регіональна філія "Південна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
66 368.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
331.84 UAH
Період уточнення:
02.10.2018 16:29 - 07.10.2018 17:30
Період прийому пропозицій:
02.10.2018 16:29 - 17.10.2018 17:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Строп
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Рікордс Трейд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41900951
-
Контактна особа:
Рудь Руслан 380639971660, 380639971660 rikordstrade@gmail.com
-
Адреса:
03148, Україна, місто Київ, Київ, Вулиця Петра Курінного, будинок 2, офіс 10
Початкова пропозиція
66 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 000.00 UAH з ПДВ
Документи
2
Скарги
0