-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків: "Піскові озера", "Боднарівка", "Горіховий Гай", "Архангела Михаїла на вул. Стрийській"
Тендер Prozorro UA-2025-03-14-004667-a
Завершена
115 230.72
UAH з ПДВ
Номер:
f6d73ad6410f4e10947b6a88970f4213
Внутрішній номер закупівлі:
24714491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-14-004667-a
Замовник:
Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31804345
-
Адреса:
79029, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бачинська Наталія 380672563101 bodnarivkatender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період до кінця 2025 року.
ДП «Боднарівка» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2025-01-16-013096-a.
25.01.2025 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2025-01-16-013096-a).
Очікувана вартість:
115 230.72 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків: "Піскові озера", "Боднарівка", "Горіховий Гай", "Архангела Михаїла на вул. Стрийській"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05472519
-
Адреса:
79020, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ Варшавська, БУДИНОК 49
Ціна пропозиції
115 230.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.03.2025 11:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3692d6bd2eb04bfc80d6e834bd1bb1e4
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-14-004667-a-a1
Постачальник:
Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05472519
-
Адреса:
79020, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ Варшавська, БУДИНОК 49
Номер договору:
Т-8
Сума договору:
77 384.95 UAH з ПДВ
Сума договору:
64 487.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.03.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
14.03.2025 10:00
Статус:
Виконаний