• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Диктофон для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з вітрильного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу) (наказ 1034)

Торги не відбулися

6 468.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32.34 UAH
Номер: 3513bfbeb37e4b1d8999f9bc5808c5f9
Внутрішній номер закупівлі: 24710506
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-14-000677-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 468.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.03.2025 09:07 - 21.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.03.2025 09:07 - 24.03.2025 08:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 468.00 Диктофон для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з вітрильного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу) (наказ 1034)