-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Запасні частини та приладдя до тракторів
Тендер Prozorro UA-2025-03-13-008968-a
Завершена
999 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 997.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 997.50 UAH
Номер:
bffa47e5405843e9ae1c13f9c4aaa4d3
Внутрішній номер закупівлі:
24704022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-13-008968-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
999 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2025 14:24 - 18.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2025 14:24 - 21.03.2025 10:00
Період кваліфікації:
21.03.2025 10:00 - 24.03.2025 14:20
Період завантаження договору:
30.03.2025 00:00 - 09.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴999 500.00 Запасні частини та приладдя до тракторів