-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система зберігання даних (NAS-сервер)
Тендер Prozorro UA-2018-09-27-001562-c
Торги не відбулися
311 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 100.00 UAH
Номер:
c333a72c8c614c9d90467bfddf10413c
Внутрішній номер закупівлі:
2470174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-27-001562-c
Замовник:
ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316378
-
Адреса:
03109, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, Солом'янський район, вул. Механізаторів, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зоткіна Ганна Миколаївна +380442336051 zotkinagm@vkksu.gov.ua http://www.vkksu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
311 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 100.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2018 14:40 - 06.10.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2018 14:40 - 16.10.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система зберігання даних (NAS-сервер)
Кількість
1 комплект
Період постачання
05.11.2018 - 15.12.2018