-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-10-01-000472-b
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Торги не відбулися
1 868 630.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 686.30 UAH
мін. крок: 1% або 18 686.30 UAH
Номер:
7128311743f54a299a35ac6fcb73ec70
Внутрішній номер закупівлі:
2469759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-01-000472-b
Замовник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
-
Адреса:
28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївка, вул. 50 років Жовтня, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 868 630.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 686.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
56 000.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2018 15:17 - 06.10.2018 15:22
Період прийому пропозицій:
01.10.2018 15:17 - 16.10.2018 15:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
128110 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
28100, Україна, Кіровоградська область, селище міського типу Онуфріївка, За адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
1 767 918.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 767 918.00 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0