-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Батиметричне обстеження підводних частин гідротехнічних споруд нижнього б'єфу Канівської ГЕС методом широкосмугового сканування дна засобами ехолокації для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-03-13-001887-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
5 853 993.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.9% або 55 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 55 000.00 UAH
Номер:
055f17f3288345dfb2abce52bf567b44
Внутрішній номер закупівлі:
24697287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-13-001887-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ксенія МОНЗУЛЬ 380459658495 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 853 993.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.03.2025 10:05 - 18.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2025 10:05 - 21.03.2025 09:00
Аукціон:
24.03.2025 12:41 - 24.03.2025 13:04
Період кваліфікації:
24.03.2025 13:04 - 09.04.2025 16:44
Період завантаження договору:
15.04.2025 00:00 - 25.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 853 993.17 ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Батиметричне обстеження підводних частин гідротехнічних споруд нижнього б'єфу Канівської ГЕС методом широкосмугового сканування дна засобами ехолокації для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")