• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Портативні комп'ютери (ноутбуки) для НУШ

Завершена

139 937.00 UAH з ПДВ
Номер: 12afae7310ea4e85a35eb38f413e9482
Внутрішній номер закупівлі: 2469109
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-24-001484-c   
Замовник: Відділ освіти виконкому Жовтоводської міської ради
Контактна особа: Тамила Анатоліївна Гунько +380565255576,+380986060147 hosgruppa@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до листа-роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15.07.2016 р. N 3302-06/21890-07 «Щодо застосування переговорної процедури закупівлі у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер»: «Згідно з частиною першою статті 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. При цьому згідно з пунктом 28 частини першої статті 1 Закону тендер (торги) - здійснення конкурентного відбору учасників з метою визначення переможця торгів згідно з процедурами, установленими цим Законом (крім переговорної процедури закупівлі). Ураховуючи викладене та вимоги частини першої статті 4 Закону, замовником застосовується переговорна процедура закупівлі відповідно до статті 35 Закону, якщо ним було двічі відмінено тендер у розумінні цього Закону через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість: 139 937.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портативні комп'ютери (ноутбуки) для НУШ
Код ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери
Кількість 7 штуки
Період постачання 05.10.2018 - 15.10.2018
Місце постачання 52200, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІВЕРЕ БЕНЕ 2"

Оскарження: 24.09.2018 15:03 - 05.10.2018 00:00
Ціна пропозиції 139 860.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2018 15:07
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: b140c18f83174c5a86022f5d7d10d6da
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-24-001484-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІВЕРЕ БЕНЕ 2"
Номер договору: 242
Сума договору: 139 860.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 08.10.2018 18:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s