• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Трубні вироби

Завершена

165 079.00 UAH без ПДВ
Номер: 0e4528230e9242f6bdefc0ce477cd5f8
Внутрішній номер закупівлі: 24678304
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-11-012051-a   
Замовник: КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБНОВОДОКАНАЛ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Оксана Мандзюк +380673605948 dubnovoda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-02-01-000593-a
Очікувана вартість: 165 079.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коліно 32/1* ПЕ
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 50 ПЕ
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 50/2* ПЕ
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 22 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 40/32 ПЕ
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 30 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Коліно 32 ПЕ
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 32/1* ПЕ
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 33 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Коліно 50 ПЕ з’єднувальне
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 14 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Врізка сідлова 50/1*
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 13 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Згін 50 сталь
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Згін 32 сталь
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 25 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Згін 25 сталь
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 25 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 50 сталь
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 25 сталь
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 24 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 20 сталь
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 25 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 32 сталь
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 23 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Контргайка 15
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 80 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Відвід сталевий 219х6
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Перехід сталевий концентричний 219х108
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Перехід чавунний фланцевий 250х200
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Американка 2* чавун
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 17 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Американка 1 1/2* чавун
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Американка 1 1/4* чавун
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Коліно 50 ВЗ чавун
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Коліно 32 ВЗ чавун
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Ніпель 50/40 чавун
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 14 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Ніпель 50/25 чавун
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Редукція 50/25 чавун ВЗ
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 17 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Редукція 50/32 чавун ВЗ
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 14 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 50/25 чавун ВВ
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 50/32 чавун ВВ
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 50/40 чавун
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Шланг 1/2
Код ДК 021:2015: 44165100-5 Шланги
Кількість 50 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Шланг 3/4
Код ДК 021:2015: 44165100-5 Шланги
Кількість 50 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Адаптер 100 фланцевий універсальний
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Адаптер 158/184 фланцевий універсальний
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Адаптер 218/235 фланцевий універсальний
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Фланець 50 сталевий приварний
Код ДК 021:2015: 44167110-2 Фланці
Кількість 7 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Фланець 100 сталевий приварний
Код ДК 021:2015: 44167110-2 Фланці
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Фланець 150 сталевий приварний
Код ДК 021:2015: 44167110-2 Фланці
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Фланець 200 сталевий приварний
Код ДК 021:2015: 44167110-2 Фланці
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Фланець 250 сталевий приварний
Код ДК 021:2015: 44167110-2 Фланці
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Свинцеве ущільнення
Код ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різна
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БИК СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ
Ціна пропозиції 165 079.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2025 16:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6a3ff08c20a9444dbbfdaf23eb172859
Ідентифікатор договору: UA-2025-03-11-012051-a-c1
Постачальник: БИК СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ
Номер договору: 46
Сума договору: 165 079.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.03.2025 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання: 10.03.2025 16:01
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 46 100325.pdf
pdf
ДУ 1-46_Бик трубні вироби.pdf
p7s
sign.p7s